Odborný sociální pracovník, rodinný poradce

Jméno/Firma
Poradenské a terapeutické centrum, z.ú.
Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáme zaměstnance na pozici odborný sociální pracovník, rodinný poradce na pobočku naší Poradny pro rodiny s dětmi v Třinci.

Náplň práce:

  • odborné sociální poradenství osobám, rodinám v náročné životní situaci, zajišťování asistovaných kontaktů/předávání

  • individuální plánování s klientem

  • zprostředkování dalších služeb poskytovaných externisty/jinými členy týmu

  • administrativa

 Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka, čistý trestní rejstřík

  • psychoterapeutický výcvik/započatý psychoterapeutický výcvik výhodou

  • orientaci v zákoně o sociálních službách a sociálně-právní ochraně dětí

  • min. 2letou praxi v práci s rodinami nebo v poradenské činnosti

  • samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost, organizační schopnosti, týmovost

 Nabízíme:

  • smysluplnou práci na 7,5hodinový úvazek s pružnou pracovní dobou

  • místo výkonu: Třinec

  • 12. platovou třídu od 32 000 Kč (v případě praxe 2 roky) + 10% osobní příplatek po zapracování

  • pravidelnou podporu nezávislým supervizorem, vzdělávání, 25 dní dovolené, 2 dny sick days

Životopis spolu s motivačním dopisem pošlete do 4.11.2024 na e-mail prace@poratec.cz. Do předmětu uveďte: „VŘ – Sociální pracovník“.

Zaslané životopisy budou využity pouze pro účely tohoto výběrového řízení a budou po uplynutí 3 měsíců od ukončení výběrového řízení smazány.

Vážným zájemcům rádi zodpovíme případné dotazy na tel. čísle 730 815 314.