Ostraha objektu (kód OST-PH-BS-HPP)

Jméno/Firma
Moravia Security, a.s.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do našeho týmu přijmeme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici ostraha objektu filmových studií Barrandov.

KONTAKTNÍ OSOBA:

Jiří Pešata - tel. 731 417 370

Co vás čeká

  • zajištění ochrany majetku klienta

  • klíčová služba

  • pochůzky po areálu

  • režim 4 dny práce / 4 dny volno

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • požadujeme slušné a příjemné vystupování

  • dobrý zdravotní a fyzický stav

  • trestní bezúhonnost

  • zkouška z profesní kvalifikace strážný 68-008-E výhodou, nikoliv podmínkou

  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci

  • práce je vhodná i pro ID

Co vám můžeme nabídnout

  • místem výkonu práce jsou Barrandovská studia

  • nabízíme práci na HPP

  • pravidelné odměny

  • příplatky dle zákoníku práce (10% noční, 10%víkend, 25% přesčas, 100% svátek)

  • odpovídající zaškolení a možnost profesního růstu

  • možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E

  • firemní oděv

  • dlouhodobou spolupráci

  • stravenkový paušál

  • nástup možný ihned, případně dle dohody