Analytik/čka fondů EU v Oddělení koordinace fondů EU

Jméno/Firma
API
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsi samostatný/á, zodpovědný/á a rád/a komunikuješ? Máš proklientský přístup, ovládáš umění diplomacie a případně asertivity? Nepříjemné dotazy klientů tě nerozhodí a dokážeš si poradit, i když na první pohled neznáš řešení? Chceš pracovat v mladém, přátelském týmu moderní státní agentury v srdci Prahy? A máš ambici stát se expertem na dotační podporu českého byznysu z fondů EU? Pak hledáme právě tebe! Přihlas se do výběrového řízení a dozvíš se víc!

Náplň práce:

  • Telefonická a e-mailová komunikace s klienty API (žadatelé a příjemci dotace) v rámci Zelené informační linky,

  • poskytování informačního a konzultačního servisu k dotačním výzvám v rámci Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), příp. k dalším možnostem finanční podpory (finanční nástroje, NPO apod.),

  • poskytování osobních konzultací žadatelům a příjemcům dotace z OP TAK,

  • účast na veletrzích, seminářích a konferencích realizovaných API,

  • sledování a studium nových výzev z OP TAK, metodických dokumentů a dalších souvisejících materiálů,

  • účast na interních školeních a poradách, konzultace s garanty výzev, projektovými manažery a dalšími odbornými útvary v rámci API,

  • podílení se na obsahu webových stránek a dalších marketingových materiálů API pro zlepšení informovanosti žadatelů a příjemců z OP TAK.

Požadujeme:

  • dokončené vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského stupně,

  • státní občanství České republiky, nebo jiného členského státu Evropské unie nebo státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru,

  • věk min. 18 let,

  • plnou svéprávnost,

  • trestní bezúhonnost,

  • zdravotní způsobilost.

Dále požadujeme:

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,

  • vynikající písemný a mluvený projev (komunikační dovednosti)

  • nebát se telefonování

  • aktivní proklientský přístup

  • odolnost vůči stresu, schopnost diplomacie a asertivity,

  • ochotu učit se nové věci a neustále se vzdělávat

  • prezentační dovednosti,

  • analytické myšlení,

  • zkušenosti s dotační podporou z fondů EU (výhodou)

  • znalost informačního systému ISKP21+ (výhodou)

  • komunikativní znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabízíme:

  • možnost stát se profesionálem v dané oblasti, získat jedinečné know-how a spolupracovat s předními českými odborníky a významnými klienty API,

  • motivující platové ohodnocení - 12. platová třída podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.,

  • možnost přiznání osobního příplatku již při nástupu v rozpětí od 1 000 Kč do 10 010 Kč.

  • podílet se na zajímavých projektech souvisejících s rozvojem podnikatelského prostředí v ČR,

  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv,

  • místo výkonu práce v centru Prahy.

Další zaměstnanecké benefity:

  • nadstandardní hodnota stravenek,

  • možnost částečné volby začátku a konce pracovní doby,

  • bohaté možnosti odborného vzdělávání,

  • finanční příspěvek na jazykové vzdělávání,

  • 5 týdnů dovolené,

  • až 5 sick-days ročně,

  • 2x týdně homeoffice

  • zákonná možnost dalších dnů placeného pracovního volna (kromě výše uvedeného) v ZP a dle nařízení vlády č. 135/2015 Sb.,

  • další měsíční benefity vyplácené formou poukázek FokusPass či příspěvkem na kartu MultiSport nebo penzijní připojištění.

Další informace:

  • uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je dne 29.10.2024

  • služební poměr na dobu neurčitou,

  • plný pracovní úvazek (délka týdenní služební doby je 40 hodin)

  • místo výkonu práce Praha,

  • termín nástupu prosinec 2024 nebo dle dohody

  • Další údaje o podmínkách výkonu služby naleznete na internetové stránce Ministerstva vnitra https://www.mvcr.cz/sluzba/soubor/ssp-c-3-2022-priloha-c-3b-podminky-vykonu-sluzby-text.aspx

Kompletní informace k výběrovému řízení zahrnující další důležité informace o povinných náležitostech přihlášky do výběrového řízení, požadovaných přílohách atp. naleznete v Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Požadované přílohy k výběrovému řízení jsou ke stažení na úřední desce.

Kontakt: Mgr. Jitka Rydvalová, Oddělení právní a personální, tel. 601 157 561 - volat v čase od 8:00 - 16:00 hod., nabor@agentura-api.org

Adresa: Agentura pro podnikání a inovace, Štěpánská 796/44, 110 00 Praha 1

ID SM: 30087656

Kód služebního místa: 42001025

Datum vyvěšení: 04.10.2024

Datum svěšení: 30.10.2024