MONTÉR Třebíč/ČR (sportovní areály, víceúčelová a workoutová hřiště)

Jméno/Firma
FITNEMA, s.r.o.
Pracoviště
Třebíč
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Popis pracovní pozice:

  • Montáž zámečnických, ocelových a dřevěných konstrukcí v rámci realizovaných zakázek

  • Pomoc ve výrobě

  • Služební cesty v rámci ČR

  • Komunikace se zákazníkem

Požadavky na zaměstnance:

  • SOU, SOŠ vzdělání ve strojírenském nebo technickém/řemeslném oboru

  • Manuální zručnost

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič

  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

  • Schopnost týmové práce

  • Pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

  • Praxe na pozici zámečník/ svářeč VÝHODOU

  • Praxe se svářením CO2 (svářečský průkaz EN -ISO 9606-1 135) VÝHODOU

Nabízíme:

  • Práce na HPP

  • Služební telefon

  • Jednosměnný provoz od pondělí do pátku

  • Zaškolení

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Místo výkonu práce: služební cesty v rámci ČR, Třebíč

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE VE VŠEDNÍ DNY OD 8-14.hod.

777 926 705

POPŘ. PIŠTE NA MAIL

jan.urbanek@fitnema.com