Skladník

Jméno/Firma
Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Pracoviště
Nymburk
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o., Nymburk, je součástí koncernu NIEHOFF-Gruppe. Jde se o skupinu strojírenských závodů, kde jsou vyvíjeny a vyráběny moderní stroje sloužící k výrobě drátů z neželezných kovů a také k výrobě kabelů (elektrických a datových vodičů) a kabelových svazků. V segmentu speciálního strojírenství zaujímáme významné postavení na celosvětovém trhu a jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterými jsou drátovny a kabelovny.

O nás

Společnost Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o. Nymburk, strojírenská firma se zahraniční účastí a centrálou v Německu, přední světový výrobce speciálních strojů pro výrobu drátů z neželezných kovů a k výrobě kabelů a kabelových svazků, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • min. vyučení v oboru nebo na podobné pozici
  • manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, pečlivost
  • zkušenost s podobnou prací výhodou
  • zkušenost se systémem SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, platný průkaz na VZV

Náplň práce:

  • práce ve skladu
  • naskladňování a vyskladňování dílců
  • evidence pohybu materiálu v systému SAP
  • nakládka a vykládka zboží z kamiónů
  • provádění inventur

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvyšování mezd každý rok
  • pravidelně vyplácíme 13. plat
  • příplatky za práci přesčas
  • dotované obědy, případně stravenky
  • káva na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čisté a výborně vybavené pracoviště , moderní výrobní závod
  • pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou navíc

Termín nástupu:
dohodou, možno ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště