SKLADNÍK 30 000 - 35 000, pouze ranní 8:00-16:30

Jméno/Firma
LUDOM NÁBYTEK s.r.o.
Pracoviště
Bystročice 158, Bystročice
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

PŘIDEJ SE K NÁM!

Jsme internetový obchod Lumax-nabytek.cz se silným logistickým zázemím.
V České republice máme celkem 5 showroomu s nábytkem, v Olomouci je naše sídlo a admin kanceláře, a v Bystročicích za Olomoucí se nachází naše sklady. Každým rokem se rozrůstá jak naše společnost, tak okruh zákazníků i počet zpracovávaných objednávek. Právě máme jedno volné místo na pozici skladníka.
Přidej se do našeho týmu skladníků!

Náplň práce:

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRACOVNÍ DEN?

Pracovat budeš v týmu 4-6 skladníků.
Pracovní doba: 8:00 - 16:30

* naskladnění/vyskladnění dodávek zboží (sedací soupravy, nábytek v krabicích)
* práce s rudlem a paletovým vozíkem, VZV (zkušenost a oprávnění pro práci s VZV výhodou)
* vychystání a vyskladnění zboží, nachystání zboží na dodávky pro naše řidiče
* zajištění chodu skladu (drobný úklid, opravy)
* práce s administračním systémem (štítkování, tisk etiket, aj)

JAKÉHO HLEDÁME KOLEGU?

Pracovní pozice je vhodná pro fyzický zdatné uchazeče, máme 1 volné místo.
Zkušenost práce s nábytkem nebo ve skladě výhodou, ne podmínkou.

Náš nový kolega by měl být/měl by mít:
* dochvilný, spolehlivý, zodpovědný
* optimistický přístup, chuť učit se novým věcem
* ideálně nástup možný září/říjen
* řidičský průkaz skup. B
* nastavení na dlouhodobou spolupráci
fyzicky zdatný a technický zručný

CO ZA TO MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

Dlouhodobou spolupráci.
Tým skladníků se skládá z 4-6 kolegů.
Správný kolektiv.
Fér přístup.

plat 28 000 Kč/ měsíc
stravné 100 Kč/den (cca 2000/měsíc)
prémie po zaučení 5000
* smlouva na HPP

Výběrové řízení bude probíhat předběžně do 10.9.2024. Na základě životopisu vybereme vhodné uchazeče a ty následně pozveme telefonicky na osobní pohovor. Pokud tvůj životopis neodpovídá potrfoliu skladníka, ale přesto jsi přesvědčen, že je to práce pro tebe, neváhej nám to napsat v průvodním dopise.