Řidič sk. C

Jméno/Firma
Geus okna a.s.
Pracoviště
Kralupy nad Vltavou
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme přední český výrobce oken s více než 30 lety zkušeností na trhu. Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních, energeticky účinných a esteticky přitažlivých oken, která přinášejí komfort a styl do každého domova. Naše produkty jsou výsledkem nejnovějších technologií a inovací, díky čemuž zajišťujeme maximální spokojenost našich zákazníků. Nabízíme individuální přístup, odborné poradenství a profesionální montáž.

Chcete pracovat jako řidič náklaďáku a mít jistotu, že se každý den vrátíte domů? Hledáme spolehlivého a motivovaného řidiče, který se připojí k našemu týmu!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Přeprava zboží na určená místa
  • Manipulace s hydraulickou rukou

Co od Vás očekáváme:

  • Platný řidičský průkaz skupiny C
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochotu učit se
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Dobré komunikační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pracovní doba: 8,5 hodin denně
  • Volné víkendy
  • Práce pouze v rámci ČR – žádné zahraniční cesty
  • Různorodé pracovní úkoly, které vám přinesou každý den nové výzvy
  • Konkurenceschopné platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště