Skladník na provoze montáž

Jméno/Firma
TREVOS, a.s.
Pracoviště
Nová Ves 34, Turnov
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

TREVOS, a. s. je renomovaná česká firma s více jak pětadvacetiletou tradicí ve výrobě průmyslových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment průmyslových svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

Na tuzemském trhu je společnost Trevos největším výrobcem průmyslových svítidel a s celkovým počtem téměř 250 zaměstnanců se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě významného podílu na domácím trhu je společnost velmi aktivní v oblasti exportu. Své produkty úspěšně vyváží do více než 60 zemí světa.

Svůj podíl na trhu osvětlovací techniky společnost získala především uplatňováním výsledků vlastního výzkumu a vývoje ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů.

Náplň práce:

  • Příjem, výdej a kontrolování zboží
  • Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
  • Evidování skladového zboží
  • Nakládání zboží do přepravních aut
  • Práce s VZV a paletovým vozíkem
  • Práce ve dvousměnném provozu (Po – Pá)

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení
  • Osvědčení na manipulační vozíky
  • Zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů výhodou
  • Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci, ochotu pracovat v týmu
  • Dobrý zdravotní stav – fyzická zdatnost
  • ŘP skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Dotované stravování v podnikové jídelně
  • Benefitní karty (po 6 měsících)
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Dovolená 25 dní

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště