Vedoucí skladu

Jméno/Firma
HYGOTREND, s.r.o.
Pracoviště
Kbel 200, Kbel
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

HYGOTREND Group je největším českým a slovenským dodavatelem prostředků pro úklid a hygienu. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí skladu na pobočku v Benátkách nad Jizerou.

Co Vás čeká?

  • vedení menšího týmu skladníků (do 20 lidí)
  • zodpovědnost za příjem zboží na sklad, kompletaci zakázek, výdej zboží
  • průběžná reorganizace uložení skladovaného zboží
  • zodpovědnost za řádné provedení inventury skladových zásob

Co je na této pozici potřeba?

  • zkušenosti na obdobné pozici s vedením skladu
  • dobrá úroveň používání MS Office, případně IS POHODA
  • aktivní přístup k práci
  • organizační a řídící schopnosti

Co nabízíme my?

  • zázemí úspěšné společnosti
  • stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje
  • 5 dní osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • příspěvek na stravování a důchodové připojištění
  • služební vozidlo
  • odpovídající mzdové ohodnocení

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště