Obsluha CNC, seřizovač, až 39 000 Kč/měsíc, ubytování zajištěno????

Jméno/Firma
Markmont, s.r.o.
Pracoviště
Kopřivnice
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

Pro našeho klienta, který se věnuje převážně výrobou nákladních automobilů, se sídlem v Kopřivnici - areálu Tatry, hledáme šikovného obraběče CNC, seřizovače.

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů v řídícím systému FANUC, SINUMERIC, HEIDENHAIN
  • Obsluha klasických soustruhů, frézek, vyvrtávaček
  • Obsluha brusek
  • Seřízení obráběcích strojů
  • práce podle výkresové dokumentace
  • měření během i po obrábění

Co od Vás očekáváme:

  • SOU technického směru/ anebo praxe
  • ochotu práce v třísměnném provozu
  • znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly

Co Vám můžeme nabídnout:

  • spolupráci na HPP
  • příspěvěk na ubytování
  • možnost týdenních záloh
  • možnost přesčasů
  • jistota zaměstnání
  • nástup možný ihned????

Zaujala Vás tato nabídka?

pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště