SKladník/Skladnice na expedici

Jméno/Firma
KSM Castings CZ, s.r.o.
Pracoviště
Hrádek nad Nisou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Naše společnost se zabývá tlakovým litím a obráběním hliníkových odlitků pro automobilový průmysl. Naši zaměstnanci jsou náš potenciál a libujeme si v inovacích.

Pracovní náplň:

  • příjem, výdej a manipulace se skladovým materiálem dle pokynů nadřízeného a systému skladového hospodářství (včetně kontroly množství s dokumentací, značení)

  • zaskladnění materiálu do skladu

  • práce s manipulační technikou

Kvalifikace:

  • znalost práce s manipulační technikou

  • základní znalost práce na PC

  • znalost práce se čtečkami výhodou

  • znalost metody FIFO výhodou

Požadujeme:

  • oprávnění a praxe v řízení VZV podmínkou

  • zkušenosti na obdobné pozici

  • manuální zručnost, pečlivost a důslednost

  • flexibilita a ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • závodní stravování

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, a další)

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.

Těšíme se na Vás v Hrádku nad Nisou!