Předák/Předačka

Jméno/Firma
KSM Castings CZ, s.r.o.
Pracoviště
Hrádek nad Nisou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Naše společnost se zabývá tlakovým litím a obráběním hliníkových odlitků pro automobilový průmysl. Naši zaměstnanci jsou náš potenciál a libujeme si v inovacích.

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za řízení směny z hlediska výroby, logistiky, kvality a technologie

  • proškolení svěřeného týmu výrobních zaměstnanců(výrobní postupy, organizace práce, BOZP)

  • koordinace nasazování forem a ostřihů a rozjetí pracovních operací

  • neustálé zlepšování (např. růst produktivity a snižování nákladů)

  • zodpovědnost za zpracování reklamací

  • vedení příslušné dokumentace

  • zastupuje mistra a vedoucího slévárny v jejich nepřítomnosti

Kvalifikace:

  • SOU/SŠ nejlépe technického směru

  • zkušenosti s vedením lidí min. 2 roky

  • praxe v automotive výhodou

  • znalost práce na PC

Požadujeme:

  • technické znalosti a myšlení

  • komunikační, organizační a prezentační dovednosti

  • ochotu pracovat ve směnném nepřetržitém režimu

  • samostatnost při řešení zadaných úkolů, proaktivní přístup

  • ochotu učit se nové věci, flexibilita, asertivita

Nabízíme:

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje

  • nadstandardní příplatky

  • příspěvek na dopravu

  • závodní stravování

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, a další)

Těšíme se na Vás v Hrádku nad Nisou!