HEAD RUNNER- POMOCNÁ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK, 5 x týdně po 6 hod/denně (30 hod/týdně)

Jméno/Firma
Turnovská pivnice Na Lukách
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

Turnovská pivnice s.r.o. přijme HEAD RUNNERA - hlavní pomocnou SERVÍRKU/ČÍŠNÍKA na výpomoc do restaurace WALTROVKA, PRAHA 5 JINONICE (Walterovo nám. 329/2).

Turnovská pivnice s.r.o. je síť restaurací a pivnic v Turnově, v Praze, v areálu Obří sud Javorník v Jeřmanicích, Obří sud Libverda, v Příhrazích a ve Starých Splavech u Máchova jezera, které spojují řemeslná piva z Turnova. Turnovská pivnice se zaměřuje na českou kuchyni s moderními prvky. Více o nás se dozvíte na www.turnovskapivnice.cz.

Nabízíme práci v síti gastronomických provozů, zajišťujících mimo jiné výhradní distribuci piva z našeho pivovaru. Poskytujeme zajímavé finanční ohodnocení, s možností seberealizace a karierního růstů ve stabilní a expandující české společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Objednávání a zanášení jídel a nápojů včetně piv vyráběných v našem pivovaru

  • Prostírání stolů, jejich debarasování

POŽADUJEME:

  • Praxi na pozici (nutná podmínka)

  • Loajalitu a spolehlivost

  • Příjemné vystupování

NABÍZÍME:

  • Skvělou pracovní dobu, zkrácený úvazek 5x týdně po 6 hodin denně

  • Mzda kompletně přiznaná ve smlouvě

  • VÝBORNÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ, 24.000 Kč brutto/měs.

  • OBĚD ZDARMA

  • Férové jednání

  • Práci v mladém kolektivu ve stabilní české společnosti

Nástup možný IHNED anebo dle dohody.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Budeme se těšit na setkání a na případnou spolupráci.