Provozní montér - Křemže

Jméno/Firma
ČEVAK, a.s.
Pracoviště
Křemže
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Křemže

  • Plný úvazek

Popis volné pozice

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Opravy, údržba a montáž nových vodovodních řadů a přípojek včetně objektů

  • Montáže a výměny vodoměrů přímo u zákazníků (v domácnostech i firmách)

  • Po zapracování budete samostatně jezdit do terénu v okolí

  • Spolupráce s kolegy na středisku (dalšími montéry, elektrikáři, zámečníky)

POŽADUJEME

  • Výuční list - ideálně obor instalatér

  • Šikovnost a chuť pracovat v řemesle

  • Samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Místo výkonu práce Budějovická 42, Křemže

  • Pevnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně - od 7:00 do 15:00 (30 min. pauza na oběd)

  • Příspěvek na stravování - 107 Kč/den

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 dnů zdravotního volna

  • Proplácení přesčasů

  • Roční odměnu - 13. plat

  • Po zapracování příplatky za pohotovostní službu

  • Mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.)

Kontakt:

  • kariera@cevak.cz

  • +420387761150