Obchodní zástupce / Levenhuk Optics s. r. o.

Jméno/Firma
Levenhuk Optics s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Levenhuk Optics s. r. o. hledá dynamického a ambiciózního obchodního zástupce pro prodej měřicí techniky značky ERMENRICH. Pokud máte vášeň pro obchod, komunikaci a zároveň rádi rozvíjíte obchodní vztahy, pak jste tím pravým člověkem pro nás!

Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů).

Nově naše firma rozšířila své portfolio o špičkovou měřicí techniku značky ERMENRICH. Tato nová kolekce zahrnuje širokou škálu přesných měřicích přístrojů, které budou sloužit našim zákazníkům při jejich potřebách v oblasti průmyslového měření a kontrolních procesů.

Náplň práce:

  • Aktivní hledání nových obchodních příležitostí a zákazníků.
  • Péče o stávající klientelu a budování dlouhodobých vztahů.
  • Pravidelná aktualizace a reportování obchodních aktivit.
  • vyřizování objednávek/Fakturace
  • komunikace se zákazníky B2B, B2C
  • administrativa spojená s prodejem

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje.
  • Schopnost efektivně komunikovat a vyjednávat s různými typy zákazníků.
  • uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
  • pečlivost samostatnost
  • Práce v učetním systemu Money S3 - výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí prosperující společnosti
  • hlavní pracovní poměr / možnost OSVČ
  • mzda 60 000 Kč / brutto + 20 000 Kč pohyblivá část (bonusy za prodej)
  • dodateční bonusy za nové partnery, nelimitované
  • plný úvazek 8 hod./denně (PO-PÁ) svátky a víkendy volno
  • 4 týdny dovolené