Stavbyvedoucí (až 60 000,- HM dle praxe a zkušeností) (m/ž)

Jméno/Firma
IZOLTECHNIK CZECH s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme IZOLTECHNIK CZECH s.r.o., specializovaná firma zaměřená na stavební a izolační práce. Na trhu působíme již několik let a máme za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů v oblasti stavebních izolací. Naší prioritou je preciznost, spolehlivost a maximální spokojenost našich klientů. Zakládáme si na kvalitní práci a přátelském přístupu nejen v týmu, ale i k zákazníkům.

Do našeho týmu hledáme stavbyvedoucího, který bude řídit projekty a zároveň dohlížet na kvalitu odvedené práce. Očekáváme zodpovědnou a samostatnou osobnost s organizačními schopnostmi, která má rád/a výzvy a zvládne dohlédnout na chod celé stavby. ????

Náplň práce:

  • Řízení stavebních projektů od začátku až po jejich dokončení
  • Koordinace práce subdodavatelů a vlastního týmu na stavbě
  • Kontrola kvality a dodržování harmonogramu stavebních prací
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních a legislativních předpisů
  • Komunikace s investory a technickým dozorem
  • Příprava a vedení stavební dokumentace

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví – obor pozemní stavby
  • Praxe v oboru min. 5 let / řízení staveb a zkušenost se zateplováním budov
  • Autorizovaná osoba podle zákona ČNR č.360/1992 Sb.
  • Znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B ????
  • Řídící schopnost a komunikační zdatnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost, odpovědnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu ????

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Podíl na ekonomickém profitu staveb ????
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Sociální výhody
  • Motivující platové ohodnocení včetně příplatků a mimořádných odměn
  • Věrnostní odměny
  • Právní a sociální pomoc v mimořádných životních situacích
  • Zajímavou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a stabilním postavením na trhu
  • Možnost využití služebního bytu ????

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí