Denní ostraha/recepční kancelářské budovy, Praha 4

Jméno/Firma
Greensys, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Denní ostraha na recepci kancelářské budovy na Praze 4, Kačerov.

Do našeho týmu hledáme mladšího komunikativního kolegu na pozici denní ostrahář. Práce je vykonávána v pracovní dny na recepci moderní administrativní budovy ve dvojici s paní recepční.

Pro její výkon je třeba mladistvý reprezentativní vzhled, komunikativnost, základní znalost AJ (A2), práce na PC, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík, certifikát pro výkon ostrahy, zdravotní způsobilost.

Místo výkonu práce: Greenline Kačerov, Jihlavská 21, Praha 4

Poblíž stanice metra C Kačerov a mnoha autobusových zastávek.

Informace o pozici

Nabízená pozice: Pracovník ostrahy

Místo pracoviště: Praha 4 Kačerov

Směnnost: směnný provoz 12h (7:00-19:00h)

Pracovněprávní vztah: HPP / DPP / IČO

Minimální vzdělání: základní

Nástup: dle dohody

Mzdové rozpětí: 22 500 - 26 500 Kč / měsíc

Hodinová mzda: 130 - 160 Kč / hod hrubého

Náplň práce

Práce je vykonávána ve dvou, je tedy nutná schopnost práce v týmu. Základní pracovní činnost spočívá v monitorování vjezdu a výjezdu z objektu, kamer a požárního systému EPS. Dále se ohlašují návštěvy, vydávají klíče a zapisují návštěvy. Je tedy nutná základní znalost práce na počítači.

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci

  • zázemí stabilní společnosti s tradicí

  • pravidelný měsíční příjem

  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení

  • individuální přístup

  • přátelský kolektiv

Požadujeme

  • znalost Anglického jazyka úroveň A2

  • uživatelská znalost práce na PC

  • chuť se učit

  • spolehlivost

  • dochvilnost

  • zodpovědnost

  • trestní bezúhonnost

  • dobrý zdravotní stav

  • zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík

  • potvrzení od lékaře

  • číslo účtu

  • zdravotní kartička pojišťovny

  • občanský průkaz

Benefity

  • Oblek na míru

  • Systém motivačních odměn

  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

  • Zázemí - skříňka, šatna, sprcha

Kontakt - komu se hlásit

  • Anna Chotěborová

    choteborova@greensys.cz