Údržbář/elektrikář

Jméno/Firma
MATEO PACKING, s.r.o.
Pracoviště
Smilovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

Místo výkonu práce: Újezdec u Luštěnic 60, 294 42 Luštěnice, Česká Republika

Český výrobce obalových materiálů MATEO PACKING s.r.o. působící na trhu od roku 1992, hledá do svého týmu nového kolegu, který bude mít na starosti údržbu:

Náplň práce:

  • Budete dělat samostatné odborné práce při zjišťování a odstraňování mechanických a elektrických závad.

  • Starat se o údržbu a opravu strojů a zařízení.

  • Budete zodpovědný za bezpečnost strojů a zařízení .

  • Budete zastřešovat pravidelnou preventivní údržbu strojů.

Požadujeme:

  • SOU/SOŠ v technickém/elektro oboru.

  • Praxe v oboru, podmínkou!

  • Orientace v technické dokumentaci, podmínkou.

  • Schopnost lokalizovat závady na technických a technologických zařízeních.

  • Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost.

  • Svářečský průkaz, výhodou.

Nabízíme:

  • Nástup ihned.

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Přátelský kolektiv.

  • Závodní stravování.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalni@mateopacking.cz