Operátor výroby - obsluha mycí a recyklační linky

Jméno/Firma
MATEO PACKING, s.r.o.
Pracoviště
Smilovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

Místo výkonu práce: Újezdec u Luštěnic 60, 294 42 Luštěnice, Česká Republika

Český výrobce obalových materiálů MATEO PACKING s.r.o. působící na trhu od roku 1992, hledá do svého týmu nového kolegu, který bude mít na starosti obsluhu mycí a recyklační linky:

Náplň práce:

  • Budete obsluhovat a kontrolovat nové mycí a recyklační linky na LDPE folie.

  • Nastavovat a hlídat výrobní parametry linky.

  • Plnit linky a manipulovat s výstupním materiálem z linky.

  • Dodržování pracovních postupů a standardů.

Požadujeme:

  • Praxi v plastikářském oboru, výhodou.

  • Praxi s údržbou strojních zařízení, výhodou.

  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost.

Nabízíme:

  • Nástup ihned.

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Přátelský kolektiv.

  • Závodní stravování.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalni@mateopacking.cz