Operátor/ka výroby Brno - vhodné pro ženy i páry, 28 000 Kč

Jméno/Firma
Lead - HR Services, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro našeho klienta, silnou mezinárodní společnost, která je předním světovým poskytovatelem infrastruktury pro komunikační sítě, hledáme spolehlivé agenturní pracovníky na pozici operátor/ka výroby.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních zařízení nebo manuální montáž výrobků

  • Vizuální kontrola a opracovávání výrobků

  • Testování výrobků dle pracovních instrukcí

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost

  • Schopnost rozlišovat barvy

  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Týden dovolené navíc

  • Nadstandardní příplatky

  • Kvartální bonusy

  • Příspěvek na závodní stravování

  • 10 minutová placená přestávka navíc

  • Týdenní výplata záloh

  • Možnost kariérního a finančního růstu

  • Čisté a tiché pracovní prostředí

  • Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u vchodu do areálu)