PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN V LIBERCI

Jméno/Firma
ZOD Brniště, a.s.
Pracoviště
Liberec
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro dceřinou společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku masa a uzenin do prodejny v Liberci, ulice Moskevská.

Nabízíme

  • práci v malém kolektivu na plný úvazek s ranní (od 5,30 hod. do 14,00) a odpolední ( od 10,00 hod. do 18,30 hod.) směnou

  • soboty a neděle jsou volné

  • Hrubá měsíční mzda 25.000 Kč a prémie za navýšení tržeb

benefity

  • stravenkový paušál ve výši 2550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, po odpracovaném roce jsou poskytovány eStravenky ve výši 3960 Kč při odpracování všech směn v měsíci

  • příspěvek na penzijní a životní pojištění po 9 měsících pracovního poměru

Náplň práce

  • Každodenní kontakt se zákazníky při jejich obsluze - pultový prodej

  • Přebírání zboží od dodavatelů

  • Doplňování zboží do pultů

  • Obsluha pokladny

  • Dbání na čistý a příjemný vzhled prodejny

Požadujeme

  • Zkušenosti s prodejem masa a uzenin.

  • Vyučení v oboru je výhodou. Není podmínkou.

  • Příjemné vystupování vůči zákazníkům.

  • Spolehlivost.

  • Komunikativnost.

  • Plnoletost s ohledem na manipulaci s hotovostí.

  • Bezúhonost.

Telefonní kontakt na manažera oblastních prodejen tel. 778 981 884 nebo personální oddělení tel. 736 752 473, email mojziskova@zodbrniste.cz