PROCESNÍ SPECIALISTA

Jméno/Firma
DEYMED Diagnostic, s.r.o.
Pracoviště
Hronov
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

• Tvorba nových pracovních postupů

• Aktualizace stávajících pracovních postupů

• Tvorba produktových specifikací pro výrobu

• Tvorba procesních specifikací

• Kontrola a tvorba kusovníků (součinnost s oddělením konstrukce a vývoje)

• Spolupráce při stanovení posloupnosti návazných činností v rámci realizace objednávek ve výrobě (nákup dílů, skladování, výroba a expedice)

Požadujeme:

• dokončené středoškolské vzdělání ve zdravotnickém nebo technickém oboru

• základní znalost angličtiny slovem i písmem

• porozumění metodám a nástrojům kvality

• znalost práce na PC na vyšší úrovni (MS Office)

• znalost norem pro řízení kvality (ISO 9001, ISO 13485) výhodou

• schopnost srozumitelně popsat výrobní činnost

• schopnost pracovat samostatně, ale i v kolektivu

• schopnost a chuť se učit novým věcem

• zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti

• velká škála firemních benefitů

• práce v příjemném prostředí

• možnost klouzavé pracovní doby

• možnost profesního růstu a vzdělávání

Bližší informace u p. Trojtla, tel.: 491 481 298; e-mail: personalni@deymed.com (preferovaný způsob kontaktování e-mailem.

  • Kudrnáčova 533, 549 31 Hronov, okr. Náchod

  • Plný úvazek

  • Jednosměnný provoz

  • Nástup možný ihned