Manažer středisek

Jméno/Firma
ACARA PRAHA s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte rád/a výzvy? Jste připraven/a převzít odpovědnost za výrobní závod a posouvat ho vpřed?

Pokud jste odpověděli ano, čtěte dál - hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Plánování a dohled nad výrobními procesy - budete zajišťovat termíny, kvalitu i efektivitu

  • Implementace výrobních postupů a norem pro neustálé zlepšování výroby

  • Zajištění dobrého provozního stavu zařízení a nástrojů

  • Automatizace a vývoj výrobních strojů

  • BOZP a PO dohled

  • Příprava reportů pro vedení společnosti

  • Nábor a školení klíčových zaměstnanců, vedení týmu, vedení pravidelných porad se zaměstnanci

  • Plánovaní pracovníku pro splnění výrobních cílů

  • Hodnocení výkonu zaměstnanců a poskytování zpětné vazby, schvalování odměn

Co od Vás očekáváme

  • Schopnost nastavit si priority a zaměřit se na výsledky

  • Zkušenost s prací na PC a organizací výrobních procesů

  • Silné komunikační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí

Co Vás čeká

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné české výrobní společnosti

  • Práci na plný úvazek s volnými víkendy, pracovní doba 06:00-14:30

  • Možnost se aktivně podílet na rozvoji naší společnosti a realizovat vlastní nápady

  • Stravenkový paušál

  • Slevy na produkty

Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve firmě, kde budete mít možnost růstu a rozvoje, připojte se k nám. Těšíme se na Vás!

Nástup: Ihned

Mzda: 45.000 - 65.000 Kč

Úvazek: Plný

Pracoviště: Na Lánech 105, 571 01 Litomyšl, Nová Ves 107, 569 24 Kunčina

Kromě stabilní práce u nás získáš

Stravování

  • Každý měsíc od nás dostaneš příspěvek na stravu ve formě stravenkového paušálu ke mzdě.

Work-life balance

  • Ve výrobě fungujeme v jednosměnném provozu. Mimo výrobu máme možnost HO či práce na zkrácený úvazek.

Možnost kariérního růstu

  • Dáváme všem šanci růst, aby každý mohl rozvíjet své dovednosti a postupovat v kariérním žebříčku.