Marketingový/á koordinátor/ka & Produkční

Jméno/Firma
DRFG a.s.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

Rychle rostoucí investiční skupina DRFG působící v oblastech nemovitostí, telekomunikací a finančních služeb hledá do svého marketingového týmu marketingového koordinátora a produkční/ho pro zajišťování administrativních a provozních činností.

Pozice je vhodná pro absolventy nebo juniory, kteří chtějí získat nové zkušenosti z oblasti marketingu.

Základní informace

Lokalita: Brno

Úvazek: Plný

Co vás čeká?

  • správa a aktualizace firemních webů a vybraných marketingových materiálů,

  • evidence marketingových materiálů a jejich výroba (vizitky, merch),

  • komunikace s interním týmem i dodavateli,

  • pomoc s přípravou eventů (konference, setkání, partnerské akce),

  • sběr dat, příprava podkladů (tabulek, dokumentů) a komunikace se zástupci společnosti,

  • administrativní podpora marketingového oddělení (příprava podkladů a prezentací pro jednání, zápisy z porad, správa kalendáře, vyřizování e-mailů, komunikace s dodavateli, příprava reportů, korektury materiálů, srovnání nabídek, organizace schůzek a pracovních cest, zajišťování vstupenek pro zástupce společnosti, pochůzky apod.),

  • dílčí administrativní úkoly na jednotlivých projektech skupiny,

  • zadávání úkolů, evidence a reporting v projektovém nástroji Monday.

Nabízíme

  • zázemí kanceláří v Brně,

  • MultiSport karta za sníženou cenu,

  • benefit Cafeterie,

  • 5 týdnů dovolené,

  • 3 sick days,

  • příspěvek na životní pojištění,

  • příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu,

  • neomezenou konzumaci kávy a dalšího občerstvení na pracovišti.

Požadujeme

  • vzdělání: min. SŠ s maturitou,

  • dobrá znalost Microsoft365 (Word, Excel, PowerPoint) & SharePoint,

  • znalost práce ve WordPressu výhodou (textové úpravy, přidávání obsahu na webové stránky),

  • zájem o marketing,

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost a flexibilita,

  • reprezentativní a společenské vystupování,

  • výborné komunikační a organizační dovednosti,

  • odolnost vůči stresu,

  • ochota účastnit se pracovních cest Brno/Praha nebo eventů v rámci ČR,

  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka.

Shrnutí:

Místo výkonu práce: Brno

Požadované vzdělání: min. SŠ s maturitou

Požadované jazyky: čeština, anglický jazyk

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Nástup možný ihned, popř. od listopadu 2024

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nám o sobě dát vědět na: kariera@drfg.cz

Těšíme se na Vaši odpověď!