Pojišťovací poradce - Mladá Boleslav

Jméno/Firma
Karel Vetešník
Pracoviště
Mladá Boleslav
Úvazek
Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Chcete pracovat pro silnou značku s dlouholetou tradicí, která ovlivňuje celý trh pojišťovnictví? Staňte se i Ty partnerem pro naše klienty.

Pokud se chceš stát profesionálem v oboru, já a Generali Česká jsem ta správná volba.

Jak u nás vypadá běžná pracovní náplň:

  • Poskytování servisu našim klientům a zjišťování jejich potřeb v oblasti pojištění a financí a navrhování vhodných řešení – pojištění, penze, investice, úvěry

  • Aktivní komunikace s klienty a sjednávání schůzek

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Administrativa – kontrola a aktualizace smluv, monitorování trhu

Že s ničím takovým nemáš zkušenost?

Nevadí, my tě to naučíme a nebudeš na to sám. Poskytneme Ti plnou podporu, kompletní zaškolení a certifikaci. Nemusíš mít obavy se začínáním od nuly, budeš mít možnost pečovat o již stávající kmen klientů. Jsme rádi, když u nás mohou obchodníci profesně vyrůst, a snažíme se je v tom podporovat.

Rádi se potkáme s člověkem, který:

  • Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou, vítáme i absolventy

  • Čistý výpis z rejstříku trestů (podmínkou)

  • Má proaktivní přístup, hledá nové cesty a nebojí se zkusit něco nového

  • Má podnikatelského ducha a chce pracovat na IČO

  • Chce na sobě pracovat a vzdělávat se

  • Výhodou je řidičský průkaz

Co nabízíme my:

  • Neomezený strop výdělku – jeho výši má vliv vlastní aktivita

  • Kmen přidělených klientů, o které se budete starat

  • Příležitost pro obchod u každého klienta s ohledem na široké portfolio produktů

  • Využívání moderních nástrojů při práci s klienty – např.: ePodpis, možnost sjednání smlouvy na dálku

  • Podporu a know-how zkušeného manažera, který Ti pomůže ve tvé nové pracovní kariéře. Po 22 letech v obchodu jsem schopen nabídnout profesionální a lidský přístup.

  • Flexibilitu – je libo kancelář, homeoffice nebo kavárna?

Pokud se Ti líbí náš přístup, zavolej nám nebo zanechej kontakt. Těšíme se, až Tě poznáme.

Obor

  • Pojišťovnictví

  • Prodej a obchod

Profese

  • Pojišťovací poradce

  • Pojistný zprostředkovatel

Místo pracoviště

Mladá Boleslav - Středočeský kraj, Liberecký kraj, Praha a okolí

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu

práce na živnostenský list (IČO)

Benefity

  • Bonusy/prémie

  • Sleva na firemní výrobky/služby

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění