Skladník s VZV | dovolená navíc + bonusy

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Bohumín
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledá se skladník s VZV do Bohumína!
Pokud hledáte stabilní zaměstnání ve skladu s řadou výhod, je tato nabídka přesně pro Vás!
Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu a rozvíjet svou kariéru, odpovězte na kontaktní formulář, nebo zavolejte na číslo zobrazit tel. číslo !

Náplň práce:

- manipulace s VZV
- vykládka a nakládka kamionů
- příjem a výdej materiálu a surovin do a ze skladu
- zásobování výrobních linek
- evidence materiálu a výrobků ve skladové evidenci
- práce se čtečkou, skenerem, skladovým informačním systémem
- spolupráce při inventurách skladu

Co od Vás očekáváme:

- platný průkaz na VZV podmínkou
- zkušenosti s prací ve skladu
- zkušenosti s používáním čtečky a skeneru
- výborný zdravotní stav
- fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

- odpovídající finanční ohodnocení
- docházkový bonus
- dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
- příspěvek na stravné v závodní jídelně
- pět dní dovolené navíc
- stabilní zaměstnání u českého zaměstnavatele
- nástup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte na kontaktní formulář, nebo volejte na číslo zobrazit tel. číslo !

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště