Práce pro muže | Mošnov

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Mošnov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáš jednoduchou, nenáročnou práci s volnými víkendy? Do našeho týmu v Mošnově hledáme nového kolegu. Jedná se o jednoduchou práci v odpadovém hospodářství. Pokud tě nabídka práce zaujala neváhej nás kontaktovat pomocí odpovědního formuláře nebo na tel. čísle: zobrazit tel. číslo .

Náplň práce:

Lehká činnost s obalovým materiálem jako lisování obalového materiálu a jeho třídění.

Co od Vás očekáváme:

Ochota pracovat ve třísměnném provoze
Spolehlivost
Zodpovědnost
Aktivní přístup k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

Mzda od 20 000,-Kč/měsíc
Volné víkendy
Stravenky v hodnotě 100,-Kč/směna

Pokud tě nabídka práce zaujala neváhej kontaktovat Ivetu Jarčíkovou na tel. číslo: zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Parkoviště