ŘIDIČ sk. C - Náborový příspěvek 70.000 Kč + 13. a 14. plat

Jméno/Firma
Komwag, podnik čistoty a údržby města,…
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Stabilní společnost, pravidelná výplata a přátelský kolektiv!

Je to to, co hledáš?

Staň se našim řidičem!

Náplň práce:

  • na této pozici budete řídit popelářský vůz značky Mercedes
  • budete vést záznamy o provozu vozidla
  • taktéž se budete starat o svůj vůz a jeho posádku
  • řídit se pokyny vedoucího na denní bázi - ale také možnost sdělení nápadů, podnětů ke zlepšení apod.
  • tato pozice je vhodná také pro důchodce s praxí

Další informace, které by Vás mohly zajímat:

  • pracujeme zde na směnný provoz
  • pravidelná pracovní doba je od 5,00 hod či od 13,00 hod.

Co od Vás očekáváme:

  • řidičský průkaz sk. C
  • platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
  • výhodou pro Vás je dobrá orientace v silničním provozu po Praze a spoustu km v "zádech"
  • časovou flexibilitu a spolehlivost
  • jeřábnické či vazačské průkazy výhodou
  • Spolehlivost - na čem se domluvíme, to musí vždy platit pro obě strany

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek ve výši 70.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Veškeré práce o svátku, víkendech a také přesčasy jsou samozřejmě proplacené!
  • Výkonnostní prémie
  • roční odměny za odpracované roky
  • stravenkový paušál – stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
  • příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
  • zaškolení, férové jednání a přátelský kolektiv
  • nabízíme zázemí stabilní společnosti s takřka třicetiletou tradicí

Nástup Vám umožníme IHNED, pokud to bude možné i z Vaší strany.

Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka? Podívejte se na náš web - www.komwag.cz, případně volejte zdarma na tel. číslo: zobrazit tel. číslo . Nebo nám prostě rovnou zašlete svůj životopis :)

Osobně se také můžete zastavit kdykoli v naší společnosti v čase 8-15h, kde vyplníte krátký dotazník a o pozici si řekneme bližší informace.

Adresa je Perucká ulice č. 10, Praha 2, blízko tramvajové zastávky Otakarova, nebo metra I. P. Pavlova.

Benefity

  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou