Asistent/tka prodeje luxusní pánské a dámské módy

Jméno/Firma
MAX TARA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká firma s 25 letou tradicí v prodeji pánské a dámské společenské luxusní módy a patříme mezi hlavní prodejce v tomto segmentu na českém trhu. Náš sortiment zahrnuje zejména pánské obleky a veškeré doplňky k němu a dále dámské společenské šaty.

V současnosti provozujeme 12 prodejen v obchodních centrech v rámci ČR A SK.

www.maxtara.cz

instagram: @maxtaraufficiale

Náplň práce:

Aktivní prodej a celkové poradenství v oblasti pánské a dámské společenské módy. Maximální péče o zákazníka od výběru oblečení, přes jeho kombinace až po celkový informační servis ohledně módních trendů.

Tato práce je vhodná pro muže i ženy , preferovaný věk 30+ avšak není podmínkou

Tato práce je vhodná i pro starší ročníky 50 +

SMĚNY: KRÁTKÝ / DLOUHÝ TÝDEN , 9:00 – 21:00

HPP

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti s přímým aktivním prodejem
  • zkušenosti z prodeje v obchodu
  • výborné komunikační dovednosti
  • čistý, upravený a reprezentativní vzhled
  • zájem o módu a módní trendy
  • aktivní přístup v práci
  • spolehlivost, loajalitu
  • touhu najít stále a dlouhodobé zaměstnání

Co Vám můžeme nabídnout:

  1. výborné platové podmínky + odměny z prodeje
  2. práce v luxusním a čistém prostředí
  3. fyzicky nenamáhavá práce
  4. práce v silné a stabilní společnosti s 25 letou tradicí
  5. možnost kariérního růstu
  6. proplácené víkendy, přesčasy, svátky
  7. dlouhodobá práce na HPP