Obchodní konzultant, 70 000 Kč, HPP

Jméno/Firma
Ubbe s. r. o.
Pracoviště
Brno
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

UBBE je více než jen personální agentura. Naší vizí je propojovat lidi v moři pracovních nabídek a příležitostí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. S využitím našich odborných poznatků a zkušeností pomáháme obsadit pracovní pozice těmi nejvhodnějšími kandidáty.

O nás

Pro našeho klienta hledáme šikovného člověka na pozici – obchodní konzultant.
Jsi komunikativní a máš obchodního ducha? Baví Tě mít možnost ovlivnit výši svého příjmu? Potom hledáme právě tebe!

Nabízíme fixní plat a neomezené provize. Pracujeme od pondělí do pátku! Víkendy a svátky máte volno! Taky jsou u nás možné týdenní zálohy.

Vzhledem k tomu, že jde o juniorskou pozici, nejsou zapotřebí žádné předchozí zkušenosti, naopak je to úžasná příležitost jak začít budovat úspěšnou kariéru. Napiš nám!

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty - telefonická a mailová
  • Péče o stávající zákazníky
  • Odborné poskytování informací o službách společnosti a propagace služeb obchodních partnerů
  • Využívání informačních technologií a interních databází
  • Nenáročná administrativa, denní reporting, příprava podkladů pro obchodní jednání a pod.
  • Organizace osobních schůzek s klienty

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme komunikativní a zodpovědnou osobu s obchodním duchem
  • Vyžadujeme dobré organizační dovednosti a schopnost dobře odprezentovat sebe a firmu
  • Jelikož jde o juniorskou pozici, preferujeme ambiciózní kandidáty, kteří mají nadšení a motivaci se učit nové věci a rozvíjet se v oboru
  • Požadované vzdělání nebo praxe: Není stanoveno žádné minimální požadované vzdělání, závisí hlavně na vašich osobních předpokladech.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní platové ohodnocení, pravidelné bonusy v rámci provizí
  • Zaškolení je poskytnuto a hrazeno společností
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce v týmu přátelských mladých lidí
  • Účast na kreativních teambuildingech, soutěže o věcné ceny nebo pobyty u moře

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí