Projektový manažer pro obchodní zařízení

Jméno/Firma
3plus interier s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše firma se specializuje na vybavování obchodů a zastupuje přední české i zahraniční výrobce. Disponujeme vlastní laminovou výrobou a pro naše zákazníky realizujeme kompletní projekty od návrhu až po realizaci.

Zařizujeme:

  • Prodejny (regály, osvětlení, chlazení, lamino vybavení)
  • Chladicí a mrazicí zařízení
  • Stavbu chladicích boxů, kanceláří, šaten a dalšího vybavení

Náplň práce:

  • Vytváření nabídek pro obchodníky
  • Příprava podkladů pro montáže
  • Organizace a kontrola připravenosti montáží
  • Dohled nad montážemi na místě

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost v oboru nebo podobném odvětví
  • Technické vnímání
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost organizace práce na home office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Platové ohodnocení 50.000 Kč + odměny
  • Služební auto, notebook, mobilní telefon
  • Stravné
  • Práci z home office s flexibilitou organizace práce

Máme šikovný tým zaměstnanců, se kterými je radost spolupracovat. Přidejte se k nám!

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí