Geodet / Zeměměřič Junior

Jméno/Firma
GEFOS a.s.
Pracoviště
Zlín
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Firma zaměstnává více jak 105 specialistů z oblastí geodézie, geografických informačních systémů, projekce pozemních staveb, optomechaniků aj.

Firma je současně autorizovaným prodejcem a servisním střediskem švýcarských přístrojů značky Leica Geosystems AG. Díky tomu je firma technologicky vybavená na nejvyšší úrovni a je tak schopná zajistit téměř všechny druhy projektů vč. projektů náročných na personální a technologické nasazení.

V posledních letech se firmě GEFOS daří prosadit i na zajímavých zahraničních projektech po celém světě, a to jak pro tuzemské zákazníky, tak i přímo pro zahraniční partnery.

O nás

Proč vlastně je GEFOS???

Vyměřujeme mosty, silnice a železnice, které lidi spojují.
Díky našim mapám se nikdo neztratí v prostoru.
Naše projekty poskytují lidem bezpečný domov dle jejich představ.

Naším cílem je zajistit, aby se celá společnost společnost stále posouvala kupředu, aby se lidé dostali rychle rychle, bezpečně a spolehlivě ke svým životním i denním cílům.

Jsme na začátku i konci každého projektu už téměř 30let, a tím, co děláme, dokazujeme, že naše práce má rozhodně smysl.

Zajímá Vás geodézie?

Rádi se učíte a sbíráte zkušenosti?
Chcete se stát profesionálem v geodézii?
Vyhledáváte rozmanitou práci?
Nevadí Vám cestování po ČR?

Co Vás čeká?

V terénu budete měřit špičkovou technikou Leica. Podle typu úlohy budete používat totální stanici, GNSS přijímač, nivelační přístroj nebo 3D skener. Data z měření budete zpracovávat v softwarech, které jsou pro daný účel nejlepší, případně v takovém, který Vám bude nejlépe vyhovovat.  AutoCAD nebo Microstation? Groma nebo Kokeš? Jestli si nejste jistý, u nás se vše naučíte!

A pokud právě studujete, nevadí! Můžete k nám nastoupit na brigádu, zkoušet si školní dovednosti v praxi, a nastoupit k nám až školu dokončíte.

Na co se můžete těšit?

Na pestrou pracovní náplň. Nabízíme ideální příležitost pro získání zkušeností v různých oblastech - inženýrská geodézie (silnice, železnice, mosty, tunely, železárny), katastr nemovitostí, fotogrammetrie, skenování, metrologie, průmyslová geodézie aj.
Na nová místa. Dáme Vám možnost dostat se do míst, kam se běžně nepodíváte.
Na práci s nejmodernější technikou LEICA.
Na kolegy.
Moc rádi pořádáme společné akce – lyže, kola, túry, grilovačky!
Staňte se součástí stabilního týmu, a to jak v práci, tak i mimo ní. Interní průzkumy nám ukazují, že 80% zaměstnanců by kolektiv neměnilo.
Za skvěle odvedenou práci se náležité odměně určitě nevyhnete

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště