Vedoucí menšího týmu údržby, flexi prac. doba,13.plat

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Kladno
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Chtěl/a byste se stát součástí stabilní a perspektivní společnosti, která Vám nabídne zajímavé mzdové ohodnocení, pružnou pracovní dobu s možností home office, a příležitost využít svoji znalost angličtiny? Pokud máte alespoň menší praxi na obdobné pozici a hledáte novou výzvu, určitě se nám ozvěte! Hlavní náplní práce bude především vedení týmu údržby a zároveň kontrola provozu.

A co bude Vaším úkolem?

  • Řízení činnosti menšího oddělení údržby, plánování jeho činnosti
  • Zodpovědnost za plánování pravidelné údržby strojů
  • Dohlížet na každodenní provoz budovy, včetně údržby, úklidu, odpadového hospodářství a bezpečnostních opatření
  • Zajistit dodržování smluvních podmínek a harmonogramů externími dodavateli služeb

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle praxe
  • 13. plat
  • Profit share bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Stravenkový paušál
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení, jazykové kurzy
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • Multisport karta
  • Sleva na firemní výrobky a zboží
  • Různé firemní akce
  • Práce ve fajn týmu

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Dobrou znalost angličtiny (každodenní využití)
  • Zkušenost s vedením lidí