Technik v energetice s němčinou

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Teplice
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Specialista na komplexní řešení v energetice, hledá zkušeného technika pro řízení montáží, který se bude podílet na realizaci nového projektu v oblasti výroby a distribuce elektrické energie. Hledám odborníka, který rád řeší výzvy, dokáže efektivně řídit montážní týmy a chce se podílet na projektu, které mají skutečný dopad na energetickou infrastrukturu. Je k tomu potřeba umět plynně německy a poslat mi životopis.

Místo výkonu práce celá ČR nebo Německo.

Popis pozice:

  • komunikace se zákazníkem při realizaci montáží
  • vedení dokumentace
  • vedení a zpracování korespondence

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání - elektrotechnika nebo strojírenství
  • orientace v technické dokumentaci
  • pokud umíte i tvořit technickou dokumentaci, např. v AutoCADu - bod pro vás
  • co je podmínkou - němčina - B2 a výše - budete každý den komunikovat se zákazníky a kolegy
  • technické myšlení, organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sb. B, sk. C výhodou

Nabízíme:

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • 13. plat
  • kurzy
  • stabilní zaměstnavatel s působností po celé ČR a Německu
  • služební auto i k soukromým účelům
  • v případě potřeby nebo zájmu zajištěné ubytování
  • kvalitní zaškolení
  • účast na inovativních projektech - žádné automotive, žádné haly
  • příspěvek na stravu
  • 5 týdnů dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Služební auto