Technicko-obchodní zástupce pro západní Čechy | vlastní auto

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro stabilní českou firmu zabývající se prodejem ložisek, těsnění, řemenů apod. hledáme šikovné kandidáty na pozici Technicko-obchodního zástupce pro západní Čechy.

Staňte se součástí plzeňského týmu a zašlete nám svůj životopis.

Popis pozice:

  • Akvizice nových zákazníků – rozšíření portfolia stávajících zákazníků
  • Rozvoj vztahů a hledání nových obchodních příležitostí u stávajících klientů
  • Příprava podkladů pro obchodní jednání a uzavírání kontraktů
  • Pravidelný kontakt s produktovými specialisty, kteří poskytnou detailní technickou podporu komplexnějších řešení na míru
  • Tvorba zakázek, cenových nabídek – komunikace o ceně se zákazníky, cenové vyjednávání s dodavateli
  • Práce s interním systémem, reporting

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ve strojírenství
  • Obchodní zkušenosti (min. 2 roky)
  • Zkušenosti s technickým sortimentem např. hydraulika, elektromotory, řetězy, převodovky, řemeny, ložiska apod.
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • Základní mzdu 50 000 - 52 000 Kč/měs.
  • Bonusový systém odměňování dle obratu firmy
  • Rozvržení činností dle vlastního kalendáře
  • Možnost využití Home office
  • Služební vůz i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • Profesní školení u dodavatelů
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • 5 Sick Days
  • Příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč/měsíc
  • Příspěvek na stravování 116,2 Kč/den
  • Rodinný kolektiv se sídlem v centru Plzně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění