Operátor strojírenství – až 35 000 Kč!

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Otmarov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme operátora strojírenství do firmy zabývající se zpracováním kovových materiálů. Práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední směny) s volnými víkendy.

Popis pozice:

  • Práce s kovovým materiálem (plechy, trubky, aj.)
  • Řezání, broušení, zámečnická práce
  • Obsluha strojů a VZV
  • Přeprava materiálu v rámci haly

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s prací v kovovýrobě
  • Praxe na VZV je velkou výhodou
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč za směnu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Menší provoz s volnější atmosférou – žádné kamery, samostatnost na pracovišti, klidné prostředí, volnost
  • Kouření povoleno bez omezení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění