Údržbář (M/Ž) - Mzda 42 000 Kč - Brno

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Nechcete již pracovat po stavbách a montážích? Chcete mít stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Budete mít 12 hodinové směny, krátký dlouhý týden, abyste měl více času i na svoje záliby. Jste zkušený elektrikář, který může pracovat samostatně? Potom jste ten, kterého hledáme!

Náplň práce:

  • Celková správa a údržba nemovitosti

  • Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže

  • Práce ve výškách

Požadavky:

  • Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – VÝHODOU

  • Manuální, technická zručnost

  • SOU, SŠ technického směru

  • Trestní bezúhonnost

  • Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 42 000 Kč

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • MultiSport kartu

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

  • Možnost profesního i platového růstu

  • Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí

  • Zvýhodněné volání O2

  • Happy days

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.