Úklidový pracovník (M/Ž) – Praha - celá ČR

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Co vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!

Náplň práce:

  • Převoz úklidové techniky

  • Jednoduchá administrativa

  • Jednorázové úklidy

Požadavky:

  • Praxe v oboru - minimální znalost (mytí oken, extrakční čištění koberců)

  • ŘP sk. B - aktivní řidič - PODMÍNKOU

  • Komunikativní ČJ na úrovni rodilý mluvčí - PODMÍNKOU

  • Trestní bezúhonnost

  • Časová flexibilita (občasná práce v nočních hodinách)

Nabízíme:

  • Mzdu 35 000 - 40 000 Kč/měs.

  • Práci v Praze a okolí + občasné výjezdy celá ČR

  • Služební automobil

  • Pracovní smlouvu na rok, poté na dobu neurčitou

  • Zvýhodněné volání O2

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost týdenních výplat

  • Možnost profesního růstu

  • Výroční odměny

  • Happy days

  • MultiSport kartu

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.