Projektant tepelně technických zařízení

Jméno/Firma
ERDING, a.s.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru

  • praxe na pozici projektanta min. 2 roky

  • autorizace v oboru Technologická zařízení staveb nebo Technická zařízení staveb VÝHODOU

  • zkušenosti s řízením projektů na pozici samostatného projektanta

  • orientace v oboru TZB

  • znalost oboru VZT a plynoinstalace VÝHODOU

  • PC AutoCAD, BuildPower, MS Office, Protech

  • aktivní řidič, ŘP sk. B

Náplň práce

  • zpracování technologické části projektové dokumentace (tepelné zdroje, tepelné rozvody na úrovni CZT)

  • zpracování všech stupňů projektové dokumentací

  • řízení zpracovatelů navazujících profesí

  • týmová spolupráce v rámci firmy i mimo ni

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti

  • práci na zajímavých zakázkách

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • výkonnostní odměny

  • zaškolení a možnost dalšího profesního rozvoje

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • nástup možný ihned dle dohody HPP

  • pracoviště Brno Líšeň