Projektant TZB junior

Jméno/Firma
RP personal service s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro projekční, distribuční a servisní společnost se zaměřením na požární bezpečnost hledáme nového kolegu/kolegyni. Pozice je vhodná i pro absolventy, zaškolení a prostor pro seznámení s veškerými procesy je samozřejmostí.

Co nabízíme:

  • ZM 30 - 45tis. dle zkušeností/navýšení mzdy po zapracování

  • 13. mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • polopružnou pracovní dobu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • přátelské prostředí v menším týmu se zajímavými velkými projekty

Náplň práce:

  • připravování projekční činnosti v oblasti TZB v SW AutoCAD

  • vytváření projektové dokumentace ve všech fázích projektu

  • poskytování technické podpory

  • vytváření mat. kusovníků/výkazů, výměry pro logistiku a výrobu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání obor TZB

  • znalost programu AutoCAD

  • technické a prostorové cítění

  • řidičský průkaz sk. B

Pokud se Vám nabídka zamlouvá a splňujete výše uvedené požadavky, ozvěte se nám na tel. 775 31 43 90, případně zašlete CV na email radka.kralova@regnumpersonal.cz.

Těšíme se na Vás!