Obchodní manažer

Jméno/Firma
Dorfner, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Firma Dorfner, která  byla založena v Norimberku v roce 1949, se během následujících let vyvinula do jedné z TOP 20 společností poskytujících facility servis v Německu. V oblastech managementu, správy budov, stravování a správy služeb, kde momentálně pracuje 10 500 zaměstnanců na více než 40 místech v Německu, Rakousku a České republice.

Pro naši společnost Dorfner s.r.o. hledáme

OBCHODNÍHO MANAŽERA

Náplň práce:

·         Jako obchodní zástupce zodpovídáte za péči o prodejní oblast celé České republiky.

·         Provádíte tržní analýzy potenciálu zákazníků.

·         Plánujete akviziční kampaně, abyste získali nové zákazníky a realizovali je.

·         Zpracujete zadávací dokumentaci a kalkulace.

·         Vytváříte a prezentujete koncepty nabídek.

·         Sjednáváte smlouvy.

·         Potenciálním zákazníkům poradíte s nabídkou služeb skupiny Dorfner.

Co očekáváme od vás:

·         Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

·         Praxe v oboru facility managementu,úklidové firmě výhodou

·         Přesvědčující zkušenosti v prodeji.

·         Jste organizační talent a váš způsob práce je strukturovaný

·         Vyznačujete se také zákaznicky orientovaným a upraveným vzhledem.

·         Vaše uživatelská znalost běžných programů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) je velmi dobrá.

·         Základní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou

·         Vlastníte také řidičský průkaz sk. B.

·         Jste samostatná/ý, ale umíte pracovat i v týmu, jste orientovaná/ý na výsledek

·         Jste ochotná/ý cestovat v rámci ČR a DE, máte platný ŘP skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příjemný kolektiv

  • zázemí prosperující firmy s 20 letým působením na trhu v ČR

  • zajímavou a rozmanitou práci

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr

  • nástupní mzdu 50.000 Kč/měsíc

  • + 20% jednorázová provize ze sjednané zakázky

  • 20 dnů dovolené

  • služební automobil i pro soukromé účely

  • mobilní telefon

  • notebook

Prosím o zaslání životopisu s aktuální fotografií na email:

JStascak@dorfner.cz