Key account manager

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Jihlava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Naším klientem je dynamicky se rozvíjející výrobní společnost zaměřená na vývoj, konstrukci, výrobu a prodej elektromechanických prvků pro automobilový průmysl.

náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí napříč Evropou
  • udržování vztahů a péče o naše současné zákazníky
  • účast na obchodních schůzkách a prezentacích společnosti
  • vytváření a projednávání cenových nabídek
  • zajištění splnění požadavků a očekávání zákazníků
  • pravidelné cestování po celé České republice i Evropě

co vám nabídneme

  • motivační ohodnocení navíc k fixní mzdě
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook a telefon
  • 25 dnů dovolené
  • MultiSport karta, Edenred karta
  • výhodný telefonní tarif
  • pravidelné školení a kurzy
  • jazykový kurz AJ
  • příspěvky za dárcovství krve

co od vás očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelná praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • zkušenosti z oblasti automotive
  • AJ min. B2
  • Německý jazyk, výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • ochotu cestovat
  • perfektní vyjednávací a komunikační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení a tah na branku

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování