Kontrolor kvality/laborant

Jméno/Firma
FONTEA a.s.
Pracoviště
Veselí nad Lužnicí
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Co od Vás očekáváme:

Kontrolor kvality

Náplň práce:

  • Kontrolor kvality provádí vstupní, mezioperační a finální kontroly materiálů a výrobků, kontroluje výrobu a výrobky, odebírá a testuje vzorky, řídí neshodné výrobky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (nejlépe potravinářského oboru – není podmínkou – možné detailní zaučení), smysl pro odpovědnost, pečlivost, schopnost dodržování předpisů, schopnost práce v týmu, schopnost rychlého rozhodnutí, zájem o oblast potravinářského průmyslu, základní znalost práce s PC – Word, Excel, časová flexibilita (nepřetržitý provoz, vč. víkendů), řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání v silné nadnárodní společnosti – práce na HPP, dvanáctihodinové směny, směnný provoz, mzda od 33 000 Kč (po zaučení)í, motivační finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí