Kontrolor/ka kvality ve strojírenství

Jméno/Firma
MPZ MB s.r.o.
Pracoviště
Osek 113, Osek
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme 100% česká strojírenská společnost se zaměřením zejména na průmyslovou automatizaci a zakázkovou strojírenskou výrobu pro automobilový průmysl. Máme vlastní vývojový a konstrukční tým. Naši obráběči a nástrojáři, stejně jako zaměstnanci výrobní divize vyvíjí, konstruují a vyrábějí především automatická svařovací pracoviště, přípravky, manipulátory a nejrůznější jednoúčelové stroje.Bereme mezi nás do party všechny, kteří se chtějí učit od zkušenějších a posouvat své know-how dál, vědí, co je odpovědnost za odvedenou práci a jsou samostatní

požadujeme:

  • SŠ vzdělání – obor strojírenství
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe na obdobné pozici, ideálně ve firmě našeho zaměření, velkou výhodou
  • základní znalost práce s měřícími přístroji
  • dovednost v rozpoznávání vad na hotových přípravcích
  • preciznost, důslednost, proaktivní přístup
  • ochota učit se novým věcem

náplň práce:

  • výstupní kontrola kvality obráběných dílů ( rozměry, tolerance, kvalita zpracování, dodržení výkresů )

  • výstupní kontrola montovaných celků ( kontrola funkčnosti, zpracování, kompletnosti apod )

  • evidence kontrol, pravidelná prezentace nedostatků

  • námátková kontrola rozpracované práce

nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v jednosměnném režimu (po-pá 6.00 – 14.30)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 20 + 5 dní dovolené
  • dotované obědy na pracovišti / stravenkový paušál do mzdy
  • příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • odměny za životní a pracovní jubilea
  • možnost účastnit se firemních akcí a odborných školení několikrát do roka

V případě zájmu nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Pracovní pozice je vhodná jak pro absolventy, tak zkušenější kolegy/kolegyně.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště