Pracovník ve výrobě stavebních hmot (Přerov)

Jméno/Firma
Den Braven.cz
Pracoviště
Přerov
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Plný úvazek

  • Den Braven Production s.r.o., pobočka Přerov

Jsme ryze česká společnost, která chce být lídrem v oboru stavebnictví, a to nejen v Česku, ale v celé střední Evropě. Právě hledáme kandidáty na pracovní pozici - Pracovník ve výrobě stavebních hmot (Přerov), jejíž náplní je například obsluha výrobních strojů, doplňování obalového materiálu na lince, výstupní kontrola výrobků nebo základní údržba a úklid.

Vlastní výrobní závod patří k nejmodernějším v Evropě, a to včetně vybavených laboratoří pro vývoj a testování produktů. Klíčoví jsou však lidé, bez jejich talentu, vnitřní motivace a schopností lze hrát tak maximálně „okresní přebor”. My chceme víc, práce nás baví a chceme uspět i vůči tvrdé konkurenci nadnárodních korporátů.

Pokud chceš opravdu pracovat, přitmel se k nám. Hledáme právě tebe.

Náplň práce

  • obsluha výrobních strojů

  • doplňování obalového materiálu na lince

  • výstupní kontrola výrobků

  • základní údržba a úklid

  • odvoz hotových výrobků na sklad

  • dvousměnný/třísměnný provoz dle typu linky

  • nejedná se o práci na pásu

Nabízíme

  • velmi slušné jednání, proplácení přesčasových hodin včetně všech zákonných příplatků

  • nadstandardní platové ohodnocení dle odvedeného výkonu

  • možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV

  • příspěvek na stravování

  • dovolená 5 týdnů

  • jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

Požadujeme

  • zkušenosti s prací ve skladu - výhodou

  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

  • vzdělání minimálně SŠ s vyučením

  • dobrou fyzickou kondici

Další informace

  • místo výkonu práce: Přerov

  • nástup ihned nebo dle dohody

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail kariera@denbraven.cz, zn. “Přerov - PRACOVNÍK VE VÝROBĚ“ nebo formulářem na webu.

Upozornění: Pro zařazení do výběrového řízení je nutno přiložit životopis. Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení (formát Word, PDF)! Před odesláním zkontrolujte aktuálnost svého životopisu (kde nyní pracujete, jste-li momentálně na úřadě práce, napište to do životopisu).

Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.