Vedoucí skladu Brno

Jméno/Firma
EC Logistics s.r.o.
Pracoviště
Letiště Brno-Tuřany 949/5, Brno
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Rozšiřujeme náš tým v Airport Logistics Parku - Brno Tuřany a CT Parku Černovické terasy, a proto hledáme hodné kandidáty/tky na pozice vedoucí skladu Panattoni Accolade Brno + CT Park Brno Černovické terasy.

Náplň práce:

  • řízení provozu skladů o 4500 m2 + 12000 m2
  • interní WMS - DCI, 4K a SAP (výhodou znalosti systému SAP, WMS.)
  • vedení interní databáze a evidence
  • komunikace s klienty (tok zboží – příjem//výdej, kontrola vstupních materiálů)
  • aktivní spolupráce při realizaci nových zakázek a jejich implementace do systému

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost, komunikativnost, pečlivost
  • praxe v oboru logistiky//skladování
  • dostatečná znalost práce na PC
  • samostatnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stravenkový paušál
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • 1 týden dovolené navíc po uplynutí dohodnuté doby
  • odměny v 11.,12.měsíci
  • práci na dobu neurčitou