Obchodní zástupce – Sales Representative – potraviny

Jméno/Firma
Reed Personnel Services Czech Republic…
Pracoviště
Hradec Králové
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme obchodního zástupce pro prodej potravinářských výrobků v regionu. Vaším úkolem bude komunikace s obchodními partnery, plánování a realizace denních návštěv a efektivní plánování činností. Budete zjišťovat a zaznamenávat potřebné informace a pravidelně je reportovat nadřízenému. Dále budete zodpovídat za stav a umístění výrobků v regálech a budovat vztahy se zákazníky.

Náplň práce:

  • Aktivní prodej produktů a plnění obratového plánu
  • Sledování odběrů a monitorování sortimentu u zákazníků
  • Koordinace práce merchandisingové agentury
  • Vyhledávání nových odběratelů a monitorování konkurence
  • Řešení reklamací a kontrola promočních akcí
  • Budování obchodních vztahů a sledování platební morálky
  • Dodržování firemních předpisů a účast na pracovních poradách
  • Zajišťování distribuce zboží a propagačních materiálů

Co od Vás očekáváme:

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost efektivně plánovat a řídit čas
  • Min. 3 roky zkušenosti z obchodní pozicí, ideálně z mezinárodní společnosti
  • Znalost MS OFFICE – Word, Excel, Outlook
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Řidičský průkaz B – aktivní řidič/ka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Měšíční bonus
  • Mobilní telefon včetně firemního tarifu
  • Služební vůz i pro osobní užívání
  • 25 dní dovolené ročně
  • Měsíční cafeterie system / Multisport
  • Životní pojištění
  • Stravenky
  • Možnost vzdělávacích kurzů

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí