Inspektor Kvality Odlitků - Příležitost Pro Absolventy!

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Výrobní firma specializující se na zpracování kovových komponentů pro průmyslové využití.

Jsi pečlivý/á a právě jsi dokončil/a školu? Hledáš svoji první pracovní příležitost? Pokud ano, máme pro tebe skvělou šanci, jak se uplatnit!

Neváhej a zašli nám svůj životopis – rádi tě přivítáme v našem týmu!

Náplň práce:

* Provádění vizuální kontroly finálních dílů
* Obsluha strojů pro kontrolu kvality výrobků

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání SOU/SŠ, obor není rozhodující
* Zkušenosti nejsou potřeba - VŠE TĚ NAUČÍME!
* Ochota pracovat v třísměnném provozu
* Schopnost dlouho se soustředit
* Pečlivost, zodpovědnost, výborný zrak

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dnů dovolené
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Zvýšení mzdy po zkušební době + osobní ohodnocení
* Čtvrtletní a věrnostní bonusy
* Odborné zaučení od zkušených profesionálů
* Odměny za inovativní nápady
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na kartu Multisport
* Firemní akce
* Místo výkonu práce: Brno - Komárov

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště