Manažer integrovaného systému řízení

Jméno/Firma
STAEG, spol. s r.o.
Pracoviště
Vyškov
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Staňte se Manažer integrovaného systému řízení ve špičkové společnosti!

Jsme dynamická společnost s bohatou historií, která vyrostla z regionálního hráče na respektovanou firmu českého stavebnictví a facility managementu. Naše flexibilita a odborné know-how nám umožňuje úspěšně realizovat projekty po celé České republice, a to napříč všemi segmenty stavebnictví a realitního trhu.

Náplň práce:

  • Odpovídá za řízení podnikové dokumentace dle požadavků prvků norem ČSN EN ISO 9001, 14001, 27001 a 45001.
  • Odpovídá za tvorbu nové a revizi stávající řídící a organizační dokumentace.
  • Odpovídá za tvorbu a revizi firemních procesů v oblasti QMS, EMS, ISMS a BOZP.
  • Zpracovává podklady pro hodnocení integrovaného systému řízení vedením společnosti.
  • Spolupracuje s vedoucími útvarů na eliminaci vzniku rizik, stanovení opatření pro prevenci a řešení rizik, jejich odstranění, popř. omezení.
  • Spolupracuje s vedením společnosti na neustálém zlepšování integrovaného systému řízení vedením společnosti.
  • Odpovídá za udržování a recertifikaci systému integrovaného managementu.
  • Spolupracuje s externími zainteresovanými stranami / organizacemi v oblasti QMS, EMS, ISMS a BOZP.
  • Provádí, popř. zajišťuje školící a konzultační činnost v oblastech QMS, EMS, ISMS a BOZP.
  • Ověřuje funkčnost implementovaného informačního systému pro organizaci a řízení, zajišťuje jeho správu a údržbu, řeší případné chyby aplikací nebo problémy uživatelů a zajišťuje jejich odstranění za podpory dodavatele a na základě servisní smlouvy.
  • Zajišťuje nastavení / konfiguraci IS pro organizaci a řízení.
  • Zakládá nové a ruší stávající uživatele IS, nastavuje přístupová práva do IS pro organizaci a řízení.
  • Navrhuje a konzultuje se zástupcem dodavatele možná rozšíření IS pro organizaci a řízení.
  • Provádí, popř. zajišťuje školící a konzultační činnost uživatelských aplikací IS pro organizaci a řízení.

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání (nejlépe v obdobném oboru), případně SŠ s maturitou se snahou doplnit si vzdělání formou školení v daném oboru
  • Znalost principů a požadavků norem ISO EN 9001, 14001, 27001 a 45001
  • Základní znalost a orientace v legislativě z oblasti stavební, správy nemovitostí, životního prostředí a BOZP
  • Znalost práce s MS Office na úrovni středně pokročilý
  • Znalost práce v informačních systémech
  • Dobré analytické, logické a tvůrčí myšlení
  • Výborné komunikační znalosti
  • Ochota a snaha učit se novým věcem
  • Samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí kapitálově silné a na trhu stabilizované středně velké společnosti
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenkový paušál
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní kulturní a sportovní akce
  • Parkování u sídla společnosti

Benefity

  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště