Stevard/ka pro nové pražské městské linky

Jméno/Firma
RegioJet a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

RegioJet a.s. je silným leaderem na trhu v mezinárodní autobusové a vlakové dopravě. Klade důraz na kvalitu, proklientský přístup a pohodlí. Baví Tě cestovat, komunikovat se zákazníky a plnit jejich přání? Chceš získat zkušenosti v cestovním ruchu a být součástí světa žlutých autobusů a vlaků? Pokud ano, hledáme právě Tebe! Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme nového kolegu.

O nás

Máte rádi svět vlaků a železnice a chtěli byste se stát nedílnou součástí vlakového provozu RegioJet? Přidej se k nám na linkách, které budou jezdit v Praze a blízkém okolí bez nutnosti přespávat mimo domov a bez nočních směn. Provoz příměstských linek zahájíme v prosinci tohoto roku, takže neváhejte a přidejte se k nám ještě dnes!

Náplň práce:

  • kontrolu jízdenek a zajištění, že všichni cestující mají platné doklady
  • zajištění bezpečnosti a komfortu cestujících během jejich cesty
  • poskytování asistence při řešení problémů a otázek cestujících, aby jejich cesta byla co nejpříjemnější

Jste ta pravá, ten pravý?

  • máte výborné komunikační schopnosti
  • vystupujete jako profík a jste proklientsky zaměřená/ý
  • nedělá vám problém komunikace v cizím jazyce
  • pracujete samostatně, zodpovědně a umíte si věci zorganizovat
  • nevadí vám pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu
  • zázemí největšího soukromého dopravce
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • pravidelný turnus bez nočních směn
  • nástupní místo Praha – Libeň

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí